Na serveru je právě on-line 0 hráčů
Zpět do kategorie Návody

Propojeni Java uctu s Bedrock edici

Petr_CZ Autor diskuze
#1
01.03.2022 00:16

Bedrock a Java účty na našem serveru jsou samostatné. Bedrock účty se odlišují tím, že mají na začátku v nicku tečku. Pokud chceš hrát na našem serveru na Bedrock edici a Java edici se stejným inventářem a nickem, musíš si propojit Java a Bedrock účty.

Pokud jsi přes Bedrock edici na našem serveru nikdy nebyl připojen:

  1. Na server se přihlas přes JAVA edici a použij příkaz /linkaccount NICK
  2. Tento příkaz ti vygeneruje kód, který si zapíšeš pro použití v BEDROCK edici.
  3. Nyní se připoj na server přes BEDROCK edici. Při prvním připojení na server přes Bedrock edici, budeš mít před svým nickem tečku - musíš provést na serveru novou registraci a nebudeš mít své věci z Java nicku. Nevadí, pokud tvuj nick není stejný na Java a Bedrock edici, po dokončení propojení budeš všude hrát za JAVA nick. 
  4. Po nové registraci zadej příkaz /linkaccount NICK Tvůj kod s Javy (/linkaccount Petr_CZ 4528)
  5. Budeš odpojen ze servera. Připoj se znova. Budeš připojen za JAVA nick (BEZ Tečky v nicku). Pro přihlášení použij své heslo k JAVA účtu!

Pokud jsi na Bedrock edici už na našem serveru hrál a máš účet s tečkou v nicku, propojení účtu s JAVA edicí je možné ale přijdeš o všechny věci na Bedrock účtu! (Při připojení na server přes Bedrock se použije JAVA inventář). Pro vrácení věcí prosím následně kontaktuj Admin Team! 


Varování ohledně VOTE

Vote stránky nemají podporu pro nepropojené Bedrock účty (s tečkou v Nicku). Při vote použij nick bez tečky a tvuj hlas bude přičten na Bedrock účet! 


Residence

Bedrock účty s tečkou mají problém při vytváření Residence přes /res auto. Použij /res auto NazevResidence a residence bude vytvořena. Název Residence do přikazu nemusíš zadávat pokud máš propojené účty

Upraveno 01.03.2022 00:16
Přidat komentář:
„*Ploop*.. *Pluuup*!“

Nejste prihlaseni

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit. Přihlášení na webu probíhá přes údaje co používáte na serveru, tudíž si nemusíte vytvářet nový účet.
play.feudalcraft.eu
0/32 hráčů
Verze serveru: 1.19.2
Java + Bedrock Edition

Prave na webu

  • Momentálně není nikdo na webu aktivní.. změň to a přihlaš se!